Pārgājiens ar purva kurpēm

Kopā ar Purvu bridējiem ir iespēja nokļūt citu acīm neskatītās vietās un izbaudīt īstu piedzīvojumu garšu pārgājienā ar purva/sniega kurpēm.

Pārgājiena maršruts Sudas purvā ļauj iepazīt purva nepārveidoto ainavu ar neskaitāmiem ezeriņiem, lāmām un akačiem, kā arī nervus kutinošām un spraigām vietām. Pārgājienus vada zinoši un pieredzējuši gidi, kuri izvedīs cauri akaču labirintiem un vietām, kur bez purva kurpēm tas būtu daudz grūtāk vai pat neiespējami.

Ja būsi pietiekami kluss, tad tālumā varēsi sadzirdēt dzērvju klaigas vai rubeņu bubināšanu un ja būsi uzmanīgs, tad varēsi ieraudzīt kukaiņēdāju augu – raseni, bet, ja dosies saullēkta vai saulrieta laikā, tad varēsi izbaudīt maģisko miglas apskauto purva ainavu.

Pārgājienu garumu un ilgumu var pielāgot grupas vēlmēm, vai tās būtu 2 stundas vai pat divas dienas. Droši sazinies ar Purvu bridējiem, mēs tev piemeklēsim piemērotāko maršrutu no mūsu klāsta.

Papildus piedāvājumi – Netālu no purva ir ierīkota piknika vieta ar soliņiem un ugunskura vietu. Pēc pieprasījuma varam nodrošināt ar lielo zupas katlu un guļamtīkliem laiskai atpūtai.

Svarīgi! Kājās jāvelk gumijas vai trekinga zābaki vai puszābaki, lai pret potīti varētu stiprināt sniega/purva kurpes. Bērniem ieteicams sagatavot līdzi maiņas apģērbu un apavus, lai pēc pasākuma var nomainīt, ja gadās apšļakstīties. Pārgājienā paredzēta tējas pauze, tādēļ līdzņemšanai sagatavojiet uzkodas un kādu dzērienu.

Aktualitātēm var sekot līdzi Purvu bridēju Facebook un Instagram lapām, kā arī plašāka informācija skatāmas mājaslapā.

Adrese

Sudas purvs, Cēsu novads

Darba laiks

Pārgājienā var doties jebkurā gadalaikā, bet iepriekš sazinoties un rezervējot datumu

Kontaktinformācija                                                              

Tālrunis: +371 20120101

E-pasts: info@purvubrideji.lv