Easy Ride braucieni ar elektriskajiem velosipēdiem

 Easy Ride piedāvā braucienus ar elektriskajiem velosipēdiem Līgatnē un tuvākajā apkārtnē profesionāla gida vadībā.

Brauciena cenā ir iekļauts:

+Elektriskais velosipēds (Cube Reaction Hybrid Pro) +Velo ķivere un velo cimdi +Brauciena vadītājs +Apmācība braukšanai ar E-velo un tehniskais atbalsts +E-velosipēdu transportēšana uz brauciena sākumu.

Elektriskais kalnu velosipēds (E-MTB) ir īpaši piemērots braucieniem ar izteiktu reljefu Gaujas Nacinālajā Parkā, Siguldā, Cēsīs, Līgatnē. Easy Ride maršrutos mēs esam iekļāvuši labākos Latvijas MTB maršrutus, kā arī skaistākās vietas tuvākajā apkārtnē.  Visi mūsu braucieni sākas Līgatnē, jo Līgatnē ir daudz skaistu meža taku un tā ir viena no mūsu iemīļotākajām vietām.

E-Velo brauciens Līgatnē (2h) patiks visiem, kas vēlas apskatīt Līgatni nedaudz savādāk. Šī brauciena maršrutu iespējams mainīt un pielāgot katra vēlmēm un prasmēm, no vienkāršas pilsētas ekskursijas tas var pārtapt arī par izaicinošu E-MTB braucienu.

Cēsis-Līgatne brauciens (5h) iekļauj gan Cēsu, gan Līgatnes ekskursijas ar E-velo. Patiks visiem, arī iesācējiem. Brauciens ir viegls, bet maršrutā ir iespējams iekļaut arī vairākas interesantas un tehniskākas  MTB takas.

Līgatne-Sigulda-Līgatne brauciens (5h) ir viens no skaistākajiem MTB maršrutiem Latvijā. Lai gan tur nav nekā sarežģīta, var braukt arī iesācēji,  tomēr, lai braucienu izbaudītu, nepieciešamas velo braukšanas iemaņas. Šo mēs ieteiktu visiem, kam patīk braukt ar velo, patīk MTB un meža takas. Arī tad, ja šis maršruts ir jau iepriekš izbraukts ar MTB, būs interesanti to atkārtoti izbraukt ar E-MTB.

Vairāk informācija atrodama www.easyride.lv, tālr. +37122084232

Facebook:   https://www.facebook.com/EasyRide.lv