Zeit

Svinības var būt dažādas. Tikpat dažādas, kādi esam mēs paši.

Izvēlies Zeit par vietu, kur sapulcināt kolēģus vai biznesa partnerus. Mūsu plašo telpu un tehniskā aprīkojuma piedāvājumu papildina īpašā Zeit attieksme.

Zeit ir vieta arī bērnu ballītēm! Dauzonīgas un trakulīgas, vai nopietnākas – to izlemsi Tu! Mūsu azarts, plašais telpu un atrakciju klāsts, kā arī vēlme iepriecināt bērnus paveiks pārējo. Izkustēšanās svaigā gaisā pa plašo tīklu parku vai izdauzīšanās pa Tīklu telpu var turpināties ar īpaši bērniem gatavotiem pārsteigumiem kādā no Zeit zālēm vai terasēm!

Piesakies, lai mēs kopā varam izvēlēties gan svinībām piemērotāko vietu, gan svinībām pat ar 95 viesiem, gan to, kas no Zeit pakalpojumu klāsta vislabāk atbilst Tavām iecerēm. Vieta pie galda un dejām atradīsies visiem!

 

Un ne tikai – mēs labprāt kļūsim arī par vietu jūsu saderināšanās mirklim, ekstravagantām pirms kāzu ballītēm gan vīriem, gan dāmām, vai vienkārši par skaistu fonu jūsu kāzu dienas fotogrāfijām. Dod ziņu, lai varam pastāstīt par brīvajiem datumiem un iespējām, kuras ierobežot spēj tikai iztēle. Jo mums ir ko piedāvāt! Dažādas telpu un āra terašu kombinācijas, tehniskais aprīkojums un mūsu pavāru prasmes! Lai Tavi svētki un svinības kļūst par īstiem notikumiem!

Plašāka informācija skatāma mājaslapā.

Piedāvājumā

Telpu īre

Ēdināšanas pakalpojumi

Viesmīlis

Trauku noma

Dekorēšana

Viesnīca

Terase

Mūzikas aparatūra

Projektors

Adrese            

Gaujas iela 4, Līgatne

Kontaktinformācija                                                         

Tālrunis: +371 25779944

E-pasts: info@zeit.lv

GPS koordinātas

57.235955, 25.038028