Restorāns 1815

 

Apvienojot mieru ar dabas krāšņumu un vēstures šarmu ar šodienas enerģiju, Līgatnes pašā sirdī ir radīta vieta, kas ir piemērota kā pasākumu un dzīves notikumu atzīmēšanai, tā nesteidzīgai un baudāmai ikdienas maltītei. 

 
120 kvadrātmetru plašā zāle ar balkonu atrodas Līgatnes vecākajā ēkā – pirmajās papīra dzirnavās iepretim dīķim, kur mājo Līgatnes gulbis. Telpas ir atjaunotas, saglabājot ēkas senatnīgo auru, tajā pat laikā veidojot mūsdienīgu, ērtu un mājīgu interjeru.
 
Telpās iespējams rīkot pasākumus līdz 70 cilvēku lielām grupām. Pasākumos nodrošinām ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu – mūsu komandā ir augstas klases pavāri un viesmīļi, tādējādi spējam nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumu! Dekorāciju un pasākuma tematikai atbilstoša telpas noformējuma izveidē sadarbojamies ar savas jomas profesionāļiem – dekoratoriem un floristiem, savukārt pasākumu izklaides daļā piedāvājam improvizācijas teātra aktivitātes, dzīvo mūziku un dzejas lasījumus, tādējādi radot interesantu un neatkārtojamu pasākuma norisi.
 
Viss jau ir pavisam vienkārši - mums ir lieliskas telpas ar atmosfēru, tiešām garšīgs ēdiens, īsti ziedi un smieklīgi cilvēki. Un vēlme redzēt laimīgus cilvēkus skaistos, kvalitatīvos pasākumos.
 
Šobrīd restorāns strādā no ceturtdienas līdz svētdienai, galdiņus nepieciešams iepriekš rezervēt!
 
 
Adrese: Spriņģu iela 1, Līgatne, Cēsu novads, LV-4110
Kontaktinformācija:+371 27222555 (tālrunis rezervācijām), e-pasts: 1815restaurant@gmail.com 
 
 
  
 
Uz tikšanos Restorānā 1815!