Jaunumi
Trīs brīvdienas ar pirts rituālu Līgatnē

Pirts procedūra it kā ir vienkārša, bet ar kādu aizrautību cilvēki tai nododas, kad sāk izjust tās sniegto baudu un iespējas.

Jau senatnē pastāvēja uzskats, ka pirtī var iegūt veselību. Pirts procedūras ļoti labi iedarbojas uz asinsriti, stimulē ādas funkcijas, atjauno epidermu, un imūnfunkcijas. Uz ādu pirts procedūras iedarbojas ar temperatūras kontrastu un pie šādas temperatūras paaugstināšanās palielinās arī vielmaiņas darbība, kas palīdz zaudēt svaru. Pirts paaugstina organisma aizsargspējas pret vīrusiem un baktēriju infekcijām. Tā iedarbojas uz vielmaiņas procesu, uz sekrēcijas un detoksikācijas orgāniem, nervu sistēmu, izrāda terapeitisku iedarbību uz dermatozēm, kas saistītas ar iekšējo orgānu darbības traucējumiem.

Pēc pirts uzlabojas fiziskā pašsajūta, miegs, apetīte, pazeminās vai vispār izzūd emocionālā spriedze, atslābinās vai pat izzūd depresija. Tas viss kopā izrāda pozitīvu psihoterapeitisku iedarbību pie dermatozes saslimšanām.

Mūsdienās, kad laiks, šķiet, skrien ātrāk nekā jebkad agrāk un arī daudzi cilvēki nepārtraukti steidzas, pirts ir lieliska iespēja, lai apstātos, attīrītos un uz brīdi aizmirstos.

Rehabilitācijas centrs „Līgatne „ piedāvā 3 BRĪVDIENAS AR PIRTS RITUĀLU vienā no skaistākajām vietām Latvijā – Līgatnes novadā, Skaļupēs.

2013-12-22