Jaunumi
Rehabilitācijas centra „Līgatne” medicīniskās rehabilitācijas programmai kaulu-locītavu problēmām oktobrī un novembrī akcija

Rehabilitācijas centra „Līgatne” medicīniskās rehabilitācijas programmai kaulu-locītavu problēmām oktobrī un novembrī akcija.

Rehabilitācijas centrs „Līgatne” oktobrī un novembrī aicina parūpēties par savu veselību un izmantot medicīniskās rehabilitācijas programmu kaulu-locītavu problēmām par akcijas cenu.

Rehabilitācijas centrā „Līgatne” sniedz kompleksus medicīniskas rehabilitācijas pakalpojumus programmā kaulu-locītavu problēmām, izmantojot medicīniskas rehabilitācijas ierīces un tehnoloģijas. Darbs ar pacientu rehabilitācijas centrā notiek ar precizētiem katra multidisciplinārās komandas locekļa pienākumiem un atbildību par individuālu pieeju rehabilitācijas mērķa sasniegšanai.


SIA „Rehabilitācijas centrs „Līgatne” atrodas Līgatnes novada „Skaļupēs”. Centra darbības pamata virziens ir medicīniskās rehabilitācija pēc sirds – asinsvadu, kaulu locītavu, muguras sāpju un citām saslimšanām. Tāpat centrs piedāvā dažādas medicīniskās SPA un organisma atjaunošanas programmas. Centra darbības pamatā ir individuālas attieksmes nodrošināšana katram klientam.

Mūsu mājaslapā atradīsiet arī citus īpašos piedāvājumus oktobrim www.rehcentrsligatne.lv.

SIA Rehabilitācijas centrs „Līgatne”
Skaļupes, Līgatnes pag.,
Līgatnes nov., LV-4108, Latvija
Administratoru Tālr. +371 64161915, +371 26467747
e-pasts: hotel@rehcentrs.apollo.lv