Jaunumi
Līgatnes dabas taku slēpošanas trases gaida slēpotājus

Līgatnes dabas takās atkal atvērtas divas distanču slēpošanas trases un inventāra noma. Pastaigas un meža dzīvnieku vērošanu tagad var papildināt ar veselīgām sportiskām izklaidēm.

Piecus ar pusi kilometrus garajā distanču slēpošanas trasē, jeb „Lielajā cilpā” ir četri vidēji spēcīgi kāpumi un divi nopietni nobraucieni. Turpat ir ierīkota vieglāka un īsāka - 1,4 kilometru trase - „Mazā cilpa”. Aicinām izvērtēt sportiskās spējas, nebūt pārgalvīgiem, jo nepieredzējušiem slēpotājiem „Lielās cilpas” nobraucieni var būt bīstami.

Darbdienās maksa par slēpju trases izmantošanu uz visu dienu: pieaugušajiem 1,00 Ls; skolniekiem, studentiem un pensionāriem 0,50Ls; bērniem līdz skolas vecumam bez maksas. Brīvdienās un svētku dienās maksa par slēpju trases izmantošanu uz visu dienu: pieaugušajiem 2,00 Ls; skolniekiem, studentiem un pensionāriem 1,00Ls; bērniem līdz skolas vecumam bez maksas.

Slēpju trasi un inventāra nomas piedāvājumu iespējams izmatot korporatīvo pasākumu rīkošanai. Pieteikties iepriekš pa e-pastuac@gnp.lv . Inventāra noma aprīkota ar desmit distanču slēpošanas inventāra komplektiem. Par sniega daudzumu un trašu sagatavotību vairāk var uzzināt Līgatnes dabas taku Apmeklētāju centrā, mob. telefona Nr.28328800.

Baudīsim ziemu!

Informāciju sagatavoja Līga Eglīte

avots: www.gnp.lv/ligatnes-dabas-takas-no-120113-sleposanas-trases-atkal-atvertas

2013-03-05