Jaunumi
JAUNUMS: Līgatnes dabas taku biļetes iegādājamas "Biļešu servisa" kasēs

 Tuvojas zelta rudens, un mēs, Dabas aizsardzības pārvalde, Līgatnes dabas taku kolektīvs un Līgatnes kultūras un tūrisma centrs, kā allaž, priecāsimies uzņemt viesus, kas steigs izbaudīt Gaujas Nacionālā parka krāšņo dabu Līgatnē.

Domājot par Līgatnes dabas taku apmeklētāju ērtību, šoruden esam ieviesuši iespēju jau laikus iegādāties ieejas biļetes “Biļešu servisa” kasēs un mājaslapā Ieejas biļetes darba dienās iegādājamas par 1.40 EUR skolēniem, 2.10 EUR studentiem un pensionāriem, 3.60 EUR pieaugušajiem. Ģimenes biļetes iegādājamas par 8.00 EUR. Brīvdienās ieejas biļete skolēniem maksā 2.10 EUR, 2.80 EUR studentiem un pensionāriem, 4.30 EUR pieaugušajiem, bet ģimenes biļetes iegādājamas par 10.24 EUR. Pirmsskolas vecuma bērniem un daudzbērnu ģimenēm – ieeja bez maksas. Vairāk informācijas: www.ligatnesdabastakas.lv. Darba laiks līdz 31. oktobrim darba dienās ir plkst. 9.00-18.00, brīvdienās plkst. 9.00-19.00.

1975. gadā dibinātajās Līgatnes dabas takās iespējams apskatīt gan dažādu sugu Latvijas dzīvniekus, gan vērot neskartas dabas ainavas, klausīties meža un pļavu balsīs, izstaigāt Gaujas senlejas gravas un paugurus, kā arī baudīt aktīvu atpūtu un  brīnišķīgu mieru.

Tāpat aicinām iepazīt Latvijas industriālā mantojuma pērli – Līgatnes papīrfabrikas strādnieku ciemata vēsturisko centru, padomju laika slepeno bunkuru, mesties piedzīvojumā koku galotnēs Tīklu parkā pie atpūtas kompleksa “Zeit”, iedvesmoties un iepazīt kokamatniecības tradīcijas Vienkoču parkā, kā arī izmantot vēl citas iespējas, ko Līgatne piedāvā rudenī.

Informāciju sagatavoja:

Līgatnes tūrisma informācijas centrs

Tālrunis: 64153169; 29189707

 

2019-10-24