Jaunumi
Gaujas nacionālo parku popularizēs tūrisma gadatirgū „VIVATTUR 2012” Lietuvā

No 2. līdz 4.martam Lietuvas galvaspilsētā Viļņā norisināsies starptautiskais tūrisma, sporta un atpūtas gadatirgus „VIVATTUR 2012”. Tajā tūrisma profesionāļiem un citiem interesentiem kā atpūtas un ceļojuma galamērķis tiks prezentēts Gaujas nacionālais parks.

Starptautiskā izstāde „VIVATTUR” norisinās ik gadu un pulcē lielu skaitu interesentu. Tajā ar piedāvājumu izstādes viesus iepazīstinās gan tūroperatori un tūrisma informācijas centri, gan viesnīcas un tūrisma aģentūras, tāpat arī sporta un ceļošanas kompānijas no 15 dažādām valstīm.

Jau ziņots, ka sešas pašvaldības, Amatas, Cēsu, Līgatnes, Siguldas, Pārgaujas un Valmieras, kā arī Dabas aizsardzības pārvalde parakstīja vienošanos par ilgtermiņa sadarbību tūrisma nozarē un Gaujas nacionālā parka teritorijas kā tūrisma galamērķa attīstību. Jau tapis jauns tūristu ceļvedis par Gaujas NP, kas vairākās valodās tiks prezentēts izstādes apmeklētājiem, un atraktīvs stends.

Gaujas NP ir viens no senākajiem un atpazīstamākajiem Latvijas tūrisma galamērķiem, ko gadā apmeklē vairāk nekā miljons tūristu. Tomēr, lai parka teritorijā palielinātu tūristu uzturēšanās laiku un pilnvērtīgi izmantotu tā potenciālu, starptautiskajos tirgos nepieciešams kopīgi popularizēt šo daudzveidīgo tūrisma piedāvājumu, vienlīdzīgi akcentējot ne tikai pilsētas, bet arī lauku teritorijas.

Jāpiebilst, ka kopumā Gaujas nacionālais parks šajā gadā tiks prezentēts 12 starptautiskās izstādēs.

Piedalīšanās tūrisma izstādēs un gadatirgos tiek organizēta ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu.

 

 


Informāciju sagatavoja:
Inese Pabērza
Valmieras pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja
Mob. tel.:26418755

2012-02-29