Jaunumi
Dabas aizsardzības pārvalde turpina Līgatnes dabas taku apsaimniekošanu

No šā gada 14.decembra Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) pārtrauksi līgumu ar Gaujas nacionālā parka fondu, kas līdz šim veica dzīvnieku aprūpi un uzturēšanu Līgatnes dabas takās. No 15.decembra šo funkciju veic DAP.

„Šobrīd Līgatnes dabas taku darbību – saimniecisko darbu organizēšanu un Līgatnes dabas takās mītošo dzīvnieku aprūpi atbilstoši dzīvnieku labturības prasībām, nodrošinās Dabas aizsardzības pārvaldes darbā pieņemtie zvērkopji. Zvērkopjiem ir atbilstoša profesionālā izglītība un pieredze dzīvnieku kopšanā un aprūpē,” skaidro DAP ģenerāldirektors Jānis Strautnieks. 

No 17.decembra līdz 6.janvārim, tostarp arī Ziemassvētku laikā, Dabas aizsardzības pārvalde aicina ikvienu interesentu apmeklēt Līgatnes dabas takas – ieeja šajā laika posmā būs bez maksas.

Šobrīd Līgatnes dabas takās notiek aktīva rosība un norisinās apkārtnes infrastruktūras uzlabošanas darbi. Šonedēļ talkas ietvaros iecerēts demontēt veco staltbriežu skatu platformu, nupat arī ierīkota tradicionālā un iecienītā Līgatnes dabas taku distanču slēpošanas trase. 

Rita Jakovļeva

Dabas aizsardzības pārvaldes

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


2012-12-20