Jaunumi
2019-06-17
20. jūnijā Zeit Stāstnieku vakriņās viesosies NBS kapelāne Estere Pumpura
20. jūnijā Zeit notiks septītās Stāstnieku vakariņas. Viešņa būs NBS kapelāne Estere Pumpura. Estere dalīsies stāstos par kalpošanu šķietami vīrišķīgās jomās laikā, kad līdztiesības jautājums ir aktuālāks nekā jelkad agrāk.
2019-06-17
Līgatnē šogad notiks Dabas koncertzāles pasākums
"Dabas koncertzāles" (DK) šī gada varonis būs Viendienīte un šim neparastajam ūdens kukainim veltītās mūzikas, mākslas un video performances notiks 5. jūlijā Skrīvenu novada Satekās un 20. jūlijā Līgatnē pie pārceltuves pār Gauju.
2019-06-17
10. augustā Līgatnē notiks brīvdabas garšu, papīra un sarunu festivāls "Pārceltuve"
10. augustā aicinām uz jau trešo brīvdabas garšu, papīra un sarunu festivālu "Pārceltuve" Līgatnē. Te visas dienas garumā izzināt Latvijas dabu, garšas un sarunas varēs gan lielie, gan mazie.
2019-06-17
"Livonijas garša" - kulinārais ceļš Latvijā un Igaunijā
Projekts "Livonijas garša" apvienojis 332 mazos pārtikas ražotājus un ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus no Latvijas un Igaunijas. Šajā projektā ir iesaistījušies tie uzņēmēji, kas, savā ēdienkartē izmanto vietēji audzēto pārtiku, kas seko vietējām pārtikas audzēšanas un ēdiena gatavošanas tradīcijām.
2019-06-03
Aicinām uz individuālajām ekskursijām Līgatnē
Maija brīvdienās un turpmāk katru sestdienu un svētdienu līdz pat 1. novembrim aicinām uz individuālajām ekskursijām Līgatnē. Plkst. 12.00 dosimies ekskursijā uz papīrfabriku un papīrfabrikas strādnieku dzīvoklīti, bet plkst. 14.00 sāksies ekskursija pa Līgatnes vēsturisko centru.