Jaunumi
2017-10-14
Krodziņš "Vilhelmīnes dzirnavas" rudenī aicina skolniekus baudīt gardas pusdienas svaigā gaisā
Klāt rudens, kad daudzi steidz baudīt dabu un skaisto rudeni Līgatnē! Ja sagadās, ka plānojat ierasties Līgatnē tāds prāvāks pulciņš un dabas baudīšanu vēlaties papildināt arī ar garda ēdienu baudīšanu, tad krodziņš “Vilhelmīnes dzirnavas” ir īstā vieta, kur to meklēt!!! Šis piedāvājums ir spēkā darba dienās skolēniem vai grupām lielākām par 20 cilvēkiem! Ēdiens tiek servēts pie Līgatnes dabas takām, pie “Vilhelmīnes dzirnavu” mežmalas mājiņas.
2017-09-21
23. un 24. septembrī aicinām uz atvērtām ekskursijām Līgatnē
23. septembrī Līgatnes novadā norisināsies grandiozas orientēšanās sacensības "Stirnu buks`2017", priekšpēdējais 2017. gada sezonas sacensību posms. Līgatnes meži, pļavas, klintis un kalni būs pilni ar smaidošiem, skrienošiem sportistiem vai vienkārši aktīvās atpūtas piekritējiem. Tādēļ Līgatnes Tūrisma informācijas centrs aicina 23., un 24. septembrī no plkst., 12:00 doties īpaši šim notikumam par godu veidotās ekskursijās pa Līgatni.
2017-09-13
17. septembrī Augšlīgatnē būs Zaļais tirgus
17. septembrī no plkst. 10.00 Augšlīgatnē pie domes ēkas būs Zaļais tirgus. Aicinām piedalīties pirkt un pārdot gribētājus.
2017-09-13
16. septembrī plkst. 11.00 aicinām uz ģimeņu rītu "Zilā pasaka" Augšlīgatnes Dienas centrā
Visur tur, kur cilvēks uz pasaules ilgojas, tur viņam jābūt klāt... Tā, pēc I. Ziedoņa "Zilās pasakas" motīviem veidots, atsākas Ģimeņu rīts Augšlīgatnes Dienas centrā. Ģimenītes - gan tēti, mammas, gan vecāsmammas un, protams, bērni - visi laipni gaidīti sestdienas rītu aktīvi pavadīt kopā.
2017-09-12
Aicinām darboties Augšlīgatnes mūzikas studijā
Augšlīgatnes kultūras namā nu jau otro sezonu darbojas mūzikas studija Anatolija Terentjeva vadībā. Interesenti ir aicināti pievienoties studijas darbam. Nodarbības - ceturtdienās no plkst. 18.00.
2017-09-11
JAUNUMS: Augšlīgatnes Dienas un interešu centrā sāks darbu šūšanas klubiņš
Augšlīgatnes Dienas un interešu centrā 14. septembrī plkst. 18.00 sāks darbu šūšanas klubiņš. Aicināts pievienoties ikviens, kuram patīk šūt vai izšūt. Iecerēts šūt apģērbus, izšūt krustdūrienā, klājdūrienā vai balto darbu tehnikās u.t.t.
2017-09-11
Līgatnes Dienas un interešu centrā 3. oktobrī atsāksies vācu valodas kursi
Līgatnes Dienas un interešu centrā 3. oktobrī atsāksies vācu valodas kursi. Nodarbības iesācējiem un cilvēkiem ar valodas priekšzināšanām notiks otrdienās. Skolotāja - Ilona Rodina.
2017-09-11
Augšlīgatnes Dienas un interešu centrā darbojas gleznošanas studija
Ikviens interesents ir aicināts pievienoties Augšlīgatnes gleznošanas studijai. Nodarbības notiek trešdienās no plkst. 18.00 līdz 20.00. Pasniedzēja - Ārija Bērze. Līdzfinansējums par nodarbību - 4 eiro.
2017-09-06
Kroketa turnīrā "Baltic Open" viss goda pjedestāls Latvijai
Paġājušajā nedēļas nogalē Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā "Ratnieki" norisinājās starptautisks kroketa turnīrs "Baltic Open". Noslēgumā trešo vietu izcīnīja Jānis Šteins, otrajā - Normunds Zelčāns, bet uzvarētāja lauri tika Robertam Stafeckim. Viss goda pjedestāls Latvijai.
2017-04-23
Līgatnē darinās bērzu sulas sīrupu
Līgatnes pilsētas pašā centrā, Tirgus laukumā, aktīvu darbošanos ir aizsākuši Bērzu sulas sīrupa ražošanas meistari. Izbūvētā krāsns kūp katru dienu un kūpēs arī brīvdienās! Šobrīd eksperementālā kārtā tiek radīts kļavu sulas sīrups, jo bērzi mūsu pusē vēl tikai mostās.
2017-03-02
Vienkoču parks piedāvā:
Vienkoču parkā nopērkami tepat izgatavoti koka trauki. Pašlaik pieejami mežābeles trauki un liepas koka abriņas. Tuvākajā nākotnē trauku klāsts papildināsies. No šī brīža Vienkoču parkā vienmēr varēs iegādāties kādu koka trauku - vienkoci!
2016-11-14
Jaunums - Līgatnes Meža taka.
Nelielas, sportiski aktīvas pieaugušo,ģimeņu un skolēnu grupas tiek aicinātas izbaudīt Līgatnes meža, Gaujas krastu un alu pagrabu burvību.