Jaunumi
Zināmi bezmaksas stendu vietu ieguvēji izstādē Ražots Baltijā 2012

 Ir noslēdzies izstāžu kompānijas SIA Kelle Expo rīkotais konkurss jaunajiem uzņēmējiem par bezmaksas stenda vietu izstādē Ražots Baltijā 2012, kas 19.-22. aprīlī notiks Rīgā, Skonto hallē.

Kā jau solījām, tad trīs drosmīgāko, inovatīvāko un perspektīvāko aprakstu autoriem – uzņēmumiem – tiks dāvināta 8, 6 un 4 kvadrātmetru stenda vieta bez maksas dalībai izstādē Ražots Baltijā 2012, kas notiks 19. – 22. aprīlī, Rīgā, Skonto hallē.

Izstāžu kompānija SIA Kelle Expo izsaka pateicību visiem konkursa dalībniekiem, kas iesūtīja savus pieteikumus. Tie tika saņemti no visas Latvijas. Ikviens no saņemtajiem pieteikumiem bija rūpīgi izstrādāts un pārdomāts. „Visi konkursa pieteikumi tikai pierāda to, ka Latvijā nebūt netrūkst talantīgu jauno uzņēmēju, kuriem ir progresīvas un oriģinālas biznesa idejas. Izvēlēties, mūsuprāt, trīs labākos konkursantus nebija viegli, tomēr šoreiz priekšroka tika dota patiešām inovatīvām idejām,” stāsta SIA Kelle Expo valdes loceklis Erlens Kelle.

Tātad par uzvarētājiem ir kļuvuši:

1. vieta - 8 kvadrātmetru bezmaksas stenda vietu izstādē Ražots Baltijā 2012 ir ieguvis uzņēmums SIA Daba Laba ar zīmolu WildGood, kas piedāvā Latvijas dizaina eko produktu - mežacūkas saru matu ķemmes.
2. vieta - 6 kvadrātmetru bezmaksas stenda vietu izstādē Ražots Baltijā 2012 ir ieguvis uzņēmums SIA Līgatnes Vīna darītava, kas piedāvā Latvijā ražotus augļu un ogu vīnus.
3. vieta - 4 kvadrātmetru bezmaksas stenda vietu izstādē Ražots Baltijā 2012 ir ieguvis uzņēmums SIA Asaggi, kas ir konkursantu vidū jaunākais uzņēmums - dibināts šī gada janvārī. SIA Asaggi piedāvā krāsainus un praktiskus lietusmēteļus ar īpaši iestrādātu pārloku riteņbraucējiem.

Apsveicam visus uzvarētājus!

Atgādinām,ka konkursā varēja piedalīties tie uzņēmēji, kas savu uzņēmumu dibinājuši un uzsākuši ražošanu vai pakalpojumu sniegšanu sākot no 2010. gada janvāra.
Tāpat aicinām visus uzņēmumus vēl pieteikties dalībai izstādē Ražots Baltijā 2012. Izstādē pulcēsies ražotāji un pakalpojumu sniedzēji no visām trīs Baltijas valstīm. Izstāde kalpos gan kā labs atskaites punkts par paveikto, gan iespēja popularizēt savu uzņēmumu, visus interesentus iepazīstinot ar jaunumiem un rodot jaunus sadarbības partnerus.

Informāciju sagatavoja:
SIA KELLE EXPO
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Liene Pālēna