Jaunumi
Noslēgusies tūrisma sezona apmeklētāju centrā pie Zvārtes ieža. Tiksimies pavasarī!

Apmeklētāju ievērībai - 31. oktobrī Zvārtes ieža apmeklētāju centra  tūrisma sezona slēgta un raganas namiņš aizvērts līdz 2012. gada aprīlim.

Vērtējot aizvadīto pavasari, vasaru un pirmos rudens mēnešus, šī sezona bija veiksmīga. Zvārtes iezi un gleznaino Amatas upes ieleju apmeklējuši daudz vairāk ceļotāju nekā iepriekšējos gados. Visvairāk tūristu tepat no Latvijas un otrajā vietā nemainīgi – ceļotāji no Vācijas. Zvārtes burvība bija atvilinājusi tūristus no pavisam tāliem pasaules nostūriem - no Dienvidāfrikas, Īslandes, Ķīnas, Kanādas un Austrālijas. Par iecienītu atpūtas vietu lieliem un maziem šosezon kļuva atjaunotā spēļu vieta - Raganu pļaviņa. Suvenīru TOP pirmajā vietā nokļuva „Ceptie sikspārņi” – šerbets jeb lielkonfekte ar simboliskā dzīvnieka sikspārņa attēlu un Gaujas nacionālā parka mājas lapas adresi.

Gaidīsim Jūs atkal aprīlī, kad Amatas ūdeņi sāks trakot un krastos pulcēsies azartiski vīri un apņēmīgas sievas ar laivām un plostiem, krastos ziedēs zilās un baltās vizbulītes, atlidos gājputni un saulē sildīsies pirmie dzelteni tauriņi!

Sekojiet informācijai par tūrisma sezonas sākumu un jaunumiem tepat, Gaujas nacionālā parka mājas lapā.

Uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja Līga Eglīte

avots: www.gnp.lv/sezona-noslegusies-tiksimies-pavasari

2011-11-06