Jaunumi
Lašveidīgo zivju makšķerēšanas licences pieejamas Līgatnes tūrisma informācijas centrā un tiešsaistē

No 4. janvāra saskaņā ar Nolikumu par lašveidīgo zivju licencēto makšķerēšanu Gaujā un Braslā  licences makšķerēšanai Līgatnes novadā un apkaimē (3. un 5. Nolikumā noteiktajā posmā) iespējams iegādāties klātienē - Līgatnes tūrisma informācijas centrā, Līgatnē, Spriņģu ielā 2 (darba laiks katru dienu no plkst. 9:00 līdz 17:00).

Atgādinām, ka tūrisma informācijas centrs patur tiesības ieturēt garantijas depozītu 5 eiro apmērā, lai makšķerniekus mudinātu atgriezt licenci ar atskaiti (arī tad, ja lomā zivju nav). Licences aprīkotas, lai saudzīgi piestiprinātu pie ārējā apģērba.

Izmantojot licences, aicinām ievērot Nolikumā noteiktās prasības: 
  • 23. Licenču īpašniekiem izmantotā licence kopā ar atskaiti par lomiem ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc makšķerēšanas iesniedzama licences iegādes tīmekļvietnē www.epakalpojumi.lv vai jebkurā fiziskā licences iegādes vietā, kas publicēta tīmekļvietnē www.rivergauja.com.
  • 24. Atskaites par lomiem nesniegšanas gadījumos, kā arī cita veida makšķerēšanas pārkāpumu gadījumos divu gadu laikā no pārkāpuma konstatēšanas brīža tiks liegta iespēja iegādāties jebkura veida licences makšķerēšanai Gaujā un Braslā.

Tāpat licences iegādājamas tiešsaistē tīmekļvietnē www.e-pakalpojumi.lv.


 
2020-01-10