Jaunumi
Līgatnes Amatnieku centrs ver durvis tūristiem

Līgatnes Amatnieku centrs šopavasar atver savas durvis tūristiem. Prasmīgi amata meistari gaida skolēnu grupas un arī citus interesentus, lai apmācītu un ierādītu seno amatu noslēpumus. 

Ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī Līgatnes viesiem piedāvājam iespēju apskatīt un  uzzināt ko vairāk par seno amatu veidiem, kā arī pašiem iemēģināt roku aušanā, karošu grebšanā, filcēšanā, leļļu darināšanā, papīra liešanā, dūceņu gatavošanā un magnētu izveidē.

Pieejamas lekciju tipa ekskursijas (0,70 Ls katram cilvēkam). Šāda veida ekskursijā tiek pastāstīts par amatu veidiem un izrādīti to darbarīki.

Praktiskas meistardarbnīcas (1,20 Ls katram cilvēkam par vienu darbnīcu; iespējams izvēlēties vienu vai vairākas darbnīcas). Šādā ekskursijā būs iespēja pašiem praktiski iemēģināt roku minētajos amatos- gatavojot, lejot, grebjot un veidojot sadzīves priekšmetus tā, kā to darīja pirms simts un vairāk gadiem mūsu senči.

Īpašs piedāvājums lielām grupām- iespēja baudīt siltus pīrādziņus un zāļu tēju turpat Amatnieku centrā (0,50 Ls katram).

Ekskursijas jāpiesaka iepriekš. Tās var pieteikt Līgatnes tūrisma informācijas centrā pa tālruņa Nr. 64153169 vai 29189707 vai, rakstot uz e-pastu info@visitligatne.lv.

 

 

2013-05-20