Jaunumi
Latvija Līgo Līgatnē

 Gadskārtējā lustīgā līgošana šogad ir tapusi daudz plašākā programmā un piedāvājumā un arī pārcēlusies uz Līgatnes novada, plašo un gleznaino Latvijas Universitātes atjaunoto atpūtas kompleksu``Ratnieki`` (www.ratnieki.lv). Šogad atjaunota arī Lielā siena šķūņa grīda (kur arī tūkstotis dejotkāru ļaužu sev var rast vietu ), kas nodrošinās mūs no neparedzēta lietus. Arī programma ir tapusi daudzveidīgāka, jo to atļauj gan viesu nama ietilpība ( 140 labiekārtotas gultasvietas), gan plašā apkārtne teltīm ( lielajā ābeļdārzā ) un automašīnu stāvvietām.

Pirmā ielīgošanas daļa šogad ir daudz plašāka, kurā visi atradīs sev piemērotu darāmo. Atcerieties, mūsu ielīgošanas pamats ir tas, ka ikviens no klātesošajiem piedalās svētku sagatavošanā (kurš cep pīrāgus, kurš vij ozolu vītnes un vainagus, kurš grezno vidi ar meijām, kurš kārto ugunskurus, kurš sien sieru, kurš auž, kurš lasa tējas... ) lai pēc tam varētu dziedāt un diet kopā ar folkloras kopu un dejotājiem un noslēgumā būs zaļumballe ar divām grupām.

Iesākam padomāt par tautiskiem elementiem tērpos (ar kuriem varēsiet dižāties). Varat atnest arī citu vērtējumam pašgatavotu gaismekli. Bet pusnaktī piedalīties pliko auglības skrējienā miglas tērpā. Šajās programmas daļās varēsiet tikt arī pie veicinošām balvām.

Droši rakstiet, jautājiet ! Tiekamies Ratniekos. Vietas rezervējiet laicīgi.

P.S. Droši varat izplatīt šo informāciju cilvēkiem ar kuriem labprāt būtu kopā šajā vakarā. Ņemiet līdz savus Viesus no ārzemēm, lai tie varētu baudīt patiesi latvisku gaisotni. Katru gadu šim pasākumam augot, tur tiekas līdzīgi, pozitīvi un atvērti cilvēki. Tādēļ mēs arī cenšamies, lai pasākums būtu ar katru gadu interesantāks.

 

Ar cieņu,

Līgatnes novads


Visi jautājumi un pieteikšanās pie Guntas Rozenbergas 29158821, e-pasts: liigosana.ratniekos@gmail.com

Biļetes iespējams iegādāties Līgatnes Tūrisma Informācijas centrā, Spriņģu ielā 2. Līgatne