Jaunumi
"Latvija bilžu rāmītī"

Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) aicina ikvienu no mums pielikt roku, lai kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” rudens sezonas nobeigumā izveidotu emocionāli spilgtu videostāstu par mūsu skaisto valsti.

 

Topošajam videostāstam dots nosaukums “Latvija bilžu rāmītī”, iedvesmojoties no mūziķa Renāra Kaupera populārās dziesmas “Mazā bilžu rāmītī” ar dzejnieka Imanta Ziedoņa tekstu. Arī iecerētajā video īsfilmā skanēs šī dziesma, tikai tā būs jaunā aranžējumā un galveno lomu tajā spēlēs mūsu pašu valsts Latvija.

TAVA sadarbībā ar televīzijas raidījumu cikla „TE!” komandu ir apkopojusi skaistāko Latvijas vietu video fragmentus, kas tapuši gan veidojot raidījumus, gan uzņemot vietējā tūrisma popularizēšanas kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” 20 videostāstus, un nodod mums tos balsošanai. Kuras Latvijas vietas, manuprāt, tavuprāt, mūsuprāt, ir visskaistākās? Kuras no tām būtu noteikti jāiekļauj videostāstā par mūsu valsti? Gan pašu priekam, gan citiem par prieku?

N.B. Līgatnē "TE!" filmēšanas grupa vēl nav viesojusies. Gaidīsim viņus ciemā nākamgad un tikmēr aicinām balsot par mūsu lieliskajiem kaimiņiem!

TAVA direktors Armands Slokenbergs uzsver: „Pabeidzot vietējā tūrisma veicināšanas kampaņas „Atklāj Latviju no jauna!” rudens sezonu, aicinām piedalīties unikāla Latvijas videostāsta veidošanā – „Latvija bilžu rāmītī”. Tas būs stāsts par Latviju, kas mums katram ir atšķirīga, skaista un neatkārtojama.”

Lai piedalītos videostāsta tapšanā, ir jāizdara pavisam maz – tikai jānobalso par savām favorītēm – skaistākajām vietām. Balsošana norisināsies līdz 1. decembrim „Atklāj Latviju no jauna!” lapā portālā Draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/AtklajLatviju).

Skaistākos skatus, par kuriem būs nobalsots visvairāk, kopā saliks „Vides filmu studija”. Pirmizrāde plānota 10. decembrī kampaņas nobeiguma sarīkojumā kinoteātrī „Splendid Palace”.

Sīkāk par kampaņu „Atklāj Latviju no jauna!” mājaslapā http://www.atklaj-latviju.lv un sociālo tīklu lapās – http://www.draugiem.lv/atklajlatviju un http://www.facebook.com/atklajlatviju, kampaņas 20 videostāsti skatāmi „Atklāj Latviju no jauna!” Youtube kanālā:http://www.youtube.com/channel/UChAm5m2z2McT8EmH2NpsiCA.

Papildu informācija: Linda Ziediņa-Ērgle, TAVA interaktīvo risinājumu satura speciāliste, tel. 67358140, linda.ziedina@latvia.travel

Sagatavojusi Inta Briede, TAVA (www.tava.gov.lvwww.latvia.travel) sabiedrisko attiecību speciāliste, tel. 67358152; inta.briede@latvia.travel

 

 

2013-11-30