Jaunumi
Gaujas nacionālā parka fonds aicina darbā Līgatnes dabas taku vadītāju

Gaujas nacionālā parka fonds – nodibinājums, sabiedriskā labuma organizācija, kas veicina Gaujas nacionālā parka galveno uzdevumu sasniegšanu dabas aizsardzībā, kultūras mantojuma saglabāšanā, dabas izpētes un dabas tūrisma organizēšanā, aicina pievienoties savai komandai

Līgatnes dabas taku vadītāju

Darba pienākumi:
Attīstības stratēģijas dažādu termiņu plānu sastādīšana un ieviešana;
Komandas veidošana un uzturēšana;
Darbu pārzināšana, plānošana, organizēšana, izvērtēšana un kontrole atbilstoši darbības specifikai;
Pienākumu deleģēšana darbiniekiem un izpildes termiņu noteikšana;
Saskarsmes veidošana komandas iekšienē un ar ārējām publikām;
Neparedzētu darbu (avārijas situācijas u.c.) izpildes organizēšana;
Naudas līdzekļu un izmaksu plānošana un analīze, saimniecisko līdzekļu apgrozījums;

Prasības:
Iepriekšēja darba pieredze vadošā amatā;
Spēja vadīt darbinieku komandu;
Augsta atbildības sajūta, spēja plānot darba uzdevumus, deleģēt tos un kontrolēt to izpildi;
Spēja sasniegt izvirzītos mērķus un patstāvīgi pieņemt lēmumus;
B kategorijas autovadītāja apliecība;
Prasme strādāt ar datoru (MS Office, Internet);
Teicamas latviešu valodas prasmes, vēlamas krievu un angļu valodas prasmes;

Piedāvājam:
Interesantu un daudzveidīgu darbu;
Sociālās garantijas;
Darbam nepieciešamos resursus un līdzekļus;
Iespēju mācīties un profesionāli pilnveidoties;

Darba vieta: Līgatne

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: gnpfonds@gnpfonds.lv līdz 2012.gada 31.jūlijam. Sīkāka informācija pa tālruni 28381144
Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri būs izturējuši pirmo atlases kārtu!!!