Jaunumi
Festivālā Laba Daba jauna pop-up skatuve "Pīļu baseins"

No 4. līdz 6. augustam Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā «Ratnieki» norisināsies ikgadējais mūzikas festivāls «Laba Daba», kas šogad piedzīvos dažādas izmaiņas.

Tiks piedāvāts plašāks dzērienu sortiments, pamainīts festivāla ikgadējais fokuss, kas katru gadu akcentēs kādu konkrētu pasaules valsti, festivālā būs izvietoti dušu konteineri ar papildus komfortu, būs pamainīts skatuvju izvietojums un programmas norise, kā arī būs attīstītāka ārpus festivāla esošā teritorija. Uzlabojumus šogad papildina jauna piektdienas nakts «pop-up» skatuve ar nosaukumu «Pīļu baseins».

Jau esošajām skatuvēm – «Suņa», «Lāča», «Kraukļa», «Pūces», «Eža» un «Ej Apskrieties» – šogad pievienosies vēl viena pelodša skatuve ar nosaukumu «Pīļu baseins». Tā atradīsies festivāla teritorijā esošajā baseinā, uz pontona, netālu no «Eža» skatuves. Uz jaunizveidotās skatuves festivāla laikā uzstāsies «pop-up» skatuves idejas līdzautors, Latvijā zināmais hip–hop mākslinieks, Finķis. Skatuves programmā, 4. augustā, iespējams, gaidāms vēl kāds pārsteigums, pēc kā skatuve pazudīs, un «Pīļu baseins» būs atkal pieejams peldētgribētājiem.

 

(Pīļu baseina skatuves makets)

Pats hip-hop mākslinieks Finķis norāda, ka šī viņa uzstāšanās būs citādāka kā ierasts: «Speciāli «Laba Daba» festivālam gatavoju īpašu programmu. Liela daļa no mūzikas ir veidota no ierakstiem, kas veikti dabā, līdz ar to koncerts iegūs pavisam citu skanējumu kā ierastie projekti.»

Kā katru reizi, festivāla programma tiek sabalansēta, piedāvājot klausītājiem gan Latvijas populārākas mūzikas, gan dažādu interesantu žanru spilgtāko pārstāvju uzstāšanos, tradicionāli pievēršot uzmanību folk un pasaules mūzikai. Pilna programma, kas šobrīd tiek papildināta, ir atrodama festivāla mājas lapā: www.labadaba.lv. Daži festivāla mūziķi pagaidām tiek turēti noslēpumā, kā arī vairāki pārsteigumi gaidāmi arī elektroniskās mūzikas un «Ej Apskrieties» prieka mājas skatuvēm. Par radošajām aktivitātēm, atrakcijām, teātra un kino programmu informācija sekos.

Kontaktinformācija:

Kristīne Pinkule

kristine@labadaba.lv

67211040

www.labadaba.lv

2017-08-01