Jaunumi
Darbi pie Līgatnes papīrfabrikas ciemata kultūrvēsturiskās takas izveides ir noslēgušies.

 Līgatnes kultūras un Tūrisma centrs ar prieku var paziņot, ka uzsākot 2012.gada tūrisma sezonu ir noslēgušies darbi pie Līgatnes papīrfabrikas ciemata kultūrvēsturiskās takas izveides. 2011. un 2012.gada mijā, līdz pat 2012.gada maijam norisinājās pēdējie būvniecības un labiekārtošanas darbi pie kultūrvēsturiskās takas izveides.

Iestājoties 2011.gada pēdējam ceturksnim tika uzsākti darbi pie pēdējā no triju tiltu celtniecības darbiem, kas noslēdzās 2012.gada marta nogalē. Tilts atrodas pie Līgatnes papīrfabrikas vārtiem un ved pāri Līgatnes upei, gluži tāpat kā pirms vairāk kā desmit gadiem. Arī mūsdienās šī tilta funkcija ir nemainīga - tas savieno gājēju celiņu starp Skolas kalnu un Ķiberkalnu.
Šī gada sākumā tika pabeigti ceļa posma Līgatnes dzemdību nams – Spriņģu iela labiekārtošanas darbi – ierīkotas notekcaurules gar ceļa malām, izklāts asfalts. Labiekārtots pagalms pie Līgatnes Tūrisma Informācijas centra – ierīkota velo novietne, atpūtas soli, ierīkotas puķu dobes. Ar 2012. Gada sezonas atklāšanu Līgatnes Tūrisma Informācijas centrā pieejamas labierīcības tūristiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Pēdējie būvniecības darbi Līgatnes papīrfabrikas ciemata kultūrvēsturiskā centra izveidei noslēgsies 2012.gada 31.maijā.
Šobrīd Līgatnes papīrfabrikas ciemata vēsturiskajā centrā tiek īstenots projekts „Līgatnes papīrfabrikas ciemata kultūrvēsturiskās tūrisma takas izveide” (Nr. PPA/3.4.2.1.1/09/02/003), ko saskaņā ar vienošanos Nr. L-PPA-10-0018 līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
 
 

IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ

 

 
Informāciju sagatavoja
Liene Bērziņa
Līgatnes tūrisma informācijas centrs, 2012.gada 30.maijs
2012-05-30