Jaunumi
Aicinām pieteikties Gidu apmācības programmai Līgatnes tūrisma zonā
Ja jūti, ka Tevī mīt degsme un spējas veikt labi apmaksāta gida pakalpojumus, ja Tev ir labas komunikācijas prasmes, raita valoda, labi nostādīta balss un vismaz vienas svešvalodas zināšanas, ja apzinies, ka spēsi iemācīties vairākus desmitus lappušu stāstījumus ar hronoloģiski precīziem gada skaitļiem un nosaukumiem, nāc mūsu pulkā!

Līgatnes novada domes Kultūras un tūrisma centrs organizē pretendentu atlasi

Gidu apmācības programmai Līgatnes tūrisma zonā

Programmas ietvaros izvēlēsim līdz 10 potenciāliem gidiem, kas iegūs tiesības iziet bezmaksas gidu apmācības kursus saņemot tiesības apkalpot tūristus Līgatnes tūrisma zonā.
Pretendentu atlasi nodrošinās Līgatnes novada domes izveidota komisija. Priekšroka būs pretendentiem ar vairāku valodu zināšanām, spēju strādāt dinamiskos darba apstākļos un vadīt ekskursijas Līgatnē pēc Tūrisma Informācijas centra pieprasījuma.
Kursu norises laiks tiek plānots marta trešajā un ceturtajā nedēļā. Veiksmīgie abiturienti saņems tiesības sniegt gida pakalpojumus Līgatnes tūrisma zonā (Līgatnes novada teritorijā), un līgumu par darba attiecību uzsākšanu ar Līgatnes Kultūras un tūrisma centru.

Pieteikšanās vēstules un savu CV sūtīt uz info@visitligatne.lv, termiņš – 2012. gada 9.marts.

Papildus informācija pa tel.   29189707;  64153169