Jaunumi
23. februārī Līgatnē notiks Karnevāla jampadracis

Sanāk! Sanāk! Sanāk!

Pirmo reizi Līgatnē! 23. februārī notiks Karnevāla jampadracis! Plkst. 15.00 visi no tālām un ne tik tālām zemēm tiek aicināti uz Karnevāla lustēšanos Līgatnē.

Moto: Ziemas pavadīšana un pavasara sagaidīšana! Līgatne ir vieta, kur jūs lieliski varat pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā un prom no pilsētas kņadas.

Aicinām visus - gan mazus, gan lielus interesentus ierasties ar maskām, līdzi ņemot ragaviņas, ar ko vizināties pa kalniņu. Pie mums, Līgatnē, Jūs sagaidīs jautras aktivitātes, rotaļas un tautas muzikantes. Ja vēlēsieties uzzināt, kas jūs sagaida šajā 2019. gadā, jūsu nākotni Lustūža alā izzīlēs atraktīva čigāniete.
Īpaši šim pasākumam par godu pie mums viesosies īpašie zvēru pārstāvji no Līgatnes dabas takām.
Jums būs iespēja doties ekskursijā (1h 15 min.) pa izgaismotām pagrabu alām, kuras smilšakmens iezī iestiepjas līdz pat 30 metru dziļumā. Uzzināsiet, kā Ligatnes papīrfabrikas strādnieki dzīvojuši kādreiz un kā līgatnieši dzīvo šodien.

  • Ekskursijas maksa: pieaugušajiem - 5.50 eiro, skolēniem un pensionāriem - 4 eiro, pirmskolas vecuma bērniem - ieeja bez maksas. Ar Līgatniešu privilēģiju karti - 3 eiro. Visas biļetes piedalās izlozē!
  • Ekskursiju laiki gida pavadībā: 15.00, 15.30, 16.00, 16.30. Pieteikšanās ekskursijām pa telefonu vai e-pastā. Tikšanās pie Līgatnes tūrisma informācijas centra Spriņģu ielā 2.

Par ēdināšanu rūpēsies Līgatnes vietējie ēdinātāji. Jums būs iespēja iegādāties uz uguns vārītu zupu krodziņā “Vilhelmīnes dzirnavas” (cena 1.50 eiro), nobaudīt Līgatnes vīnus vai karsto dzērienu Lustūža alā sveču gaismā, paēst kafejnīcā “Pie Jančuka” un izlēkāties “Zeit” tīklu parkā.
Plkst. 17. 30 notiks apbalvošana. Skaistākās un interesantākās maskas, ko izvērtēs kompetenta žūrija, tiks apbalvotas. Vērtīgas balvas īpaši šim pasākumam ir sarūpējuši mūsu atsaucīgie sponsori: krodziņš “Vilhelmīnes dzirnavas“, “Zeit” tīklu parks, kafejnīca “Pie Jančuka”, rehabilitācijas centrs “Līgatne”, Gaujas Nacionālais parks, laivu noma “Makars” un viesu nams “Agave”.
Plkst. 18.00 pasākums beigsies ar masku gājienu apkārt dīķim, un nobeigumā visus pārsteigs uguns akrobātu šovs Līgatnes estrādē!
Ekskursiju pieteikšana un tuvāka informācija: Līgatnes tūrisma informācijas centrā pa telefonu 64153169 vai 29189707 vai rakstiet uz e-pastu info@visitligatne.lv.

Visi uz Līgatni 23. februārī!

 

 

 

2019-02-25