Jaunumi
2018-07-17
Aicinām uz izzinošiem pārgājieniem dabā!
Vasara ir īstais laiks, lai pastaigātos gar veldzējošo Līgatnes upīti, ielūkotos garākajos alu gaņģos vai vienkārši atpūstos Gaujas krastā.
2018-07-07
11. augustā brīvdabas garšu, papīra un sarunu festivāls Līgatnē "Pārceltuve"
Jau otro reizi Līgatnē gatavosimies 11. augustā izbaudīt brīvdabas garšas, smaržas, kā arī izzināt papīra tapšanas noslēpumus... Jautra un "garda" laika pavadīšana visas dienas garumā, un zaļumballe vakarā...
2018-05-30
Kāzu programmas Līgatnē.
Aicinām ,,JĀ " vārdu teikt Līgatnes skaistākajās vietās!
2017-09-06
Kroketa turnīrā "Baltic Open" viss goda pjedestāls Latvijai
Paġājušajā nedēļas nogalē Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā "Ratnieki" norisinājās starptautisks kroketa turnīrs "Baltic Open". Noslēgumā trešo vietu izcīnīja Jānis Šteins, otrajā - Normunds Zelčāns, bet uzvarētāja lauri tika Robertam Stafeckim. Viss goda pjedestāls Latvijai.
2017-04-23
Līgatnē darinās bērzu sulas sīrupu
Līgatnes pilsētas pašā centrā, Tirgus laukumā, aktīvu darbošanos ir aizsākuši Bērzu sulas sīrupa ražošanas meistari. Izbūvētā krāsns kūp katru dienu un kūpēs arī brīvdienās! Šobrīd eksperementālā kārtā tiek radīts kļavu sulas sīrups, jo bērzi mūsu pusē vēl tikai mostās.
2016-11-14
Jaunums - Līgatnes Meža taka.
Nelielas, sportiski aktīvas pieaugušo,ģimeņu un skolēnu grupas tiek aicinātas izbaudīt Līgatnes meža, Gaujas krastu un alu pagrabu burvību.