Objekts "X"

OBJEKTS X:

Ir realitātes spēle aktīviem un atraktīviem cilvēkiem, kuri nebaidās doties slepenā uzdevumā un saņemt adrenalīna devu. Spēles dalībniekiem jāiejūtas slepeno aģentu lomās, kuri veic slepenu misiju glābjot dzimteni no katastrofas. Dalībnieki (aģenti) spēlē piedalās individuāli vai komandās.

UZDEVUMS:

Slepenajiem aģentiem (spēlētājiem) pēc dubultaģentu atstātajām norādēm pazemes bunkurā ir jāatšifrē un jāatrod „Objekts X”. Brīdī, kad „Objekts X” ir lokalizēts un nogādāts drošībā, misija (spēle) tiek uzskatīta par veiktu.

NORISES VIETA:

Padomju slepenais bunkurs ar segvārdu „Pansionāts”, kas atrodas 9 m zem zemes „SIA Rehabilitācijas centrs „Līgatne”” teritorijā.

AĢENTU VERVĒŠANA:

Pieteikšanās spēlei un sīkāka informācija pa tālruni: 64161915; 26467747 vai e-pastu: objektsx@rehcentrsligatne.lv,
Papildinformācija: www.bunkurs.lv, www.rehcentrs.lv, www.visitligatne.lv

AĢENTA PROFILS:

Par slepeno aģentu var kļūt jebkurš 12 gadu vecumu sasniedzis Latvijas rezidents un nerezidents. Līdz 12 gadu vecumam spēlē var piedalīties kopā ar vecākiem/aizbildņiem. Spēles dalībniekiem ar izteiktu astmas kaiti, klaustrofobijas sindromu, nopietnām sirds slimībām par savu veselības stāvokli jāinformē spēles vadītāji.


AĢENTU REKRUTĒŠANA:

Spēlētāju reģistrēšanas spēlei notiek pa e-pastu objektsx@rehcentrsligatne.lv vai stundu pirms spēles sākuma. Tikšanās vieta – Skaļupēs, SIA „Rehabilitācijas centrs „Līgatne”” telpās pie administratora. Līdz ko aģents ir reģistrēts, spēle ir sākusies! Leģendu uzdevu veikšanai un tālākas norādes aģenti saņem spēles laikā.

MISIJAS CENA:

Grupas spēle latviešu valodā- 11,00 EUR/pers. (minimālais cilvēku skaits-15)

ja grupa mazāka par 15 cilvēkiem- 161,00 EUR (spēle)

Grupas spēle angļu, krievu valodā- 15,00 EUR/pers. (minimālais cilvēku skaits- 15)

ja grupa mazāka par 15 cilvēkiem- 225,00 EUR (spēle)

IZLŪKDIENESTA INFORMĀCIJA:

Neskatoties uz diversijas draudiem, PSRS armijas slepenā daļa, kuras segvārds ir „Astotā Pārvalde” turpina veikt slepenus, zinātniskus pētījumus un gatavojas veikt nezināmus eksperimentus. Slepenais projekts „Objekts X” ir apdraudēts – izsludināts trauksmes stāvoklis. 

„OBJEKTS X” ATBALSTĪTĀJI: