Pasaku māja

Pasaku mājā uzplaukst Tava fantāziju pasaule no jauna. No nobružāto un apputējušo grāmtu lapām izkāpj tēli un raugās tev tieši acīs, vai spēsi tos visus atpazīt? 

Cik bieži bērnībā esi iedomājies sevi Pelnrušķītes, Antiņa, Pūķa vai kādā citā tēlā? Tagad Tev ir tāda iespēja, būt ne tikai klausītājam, bet gan pašam izbaudīt to, ko pasaku tēli ir izdzīvojuši savos stāstos.

Pasaku mājas saimniece Tevi izvedīs cauri pasaku piedzīvojumiem, liekot izbaudīt realitātē pašam savu ceļojumu. Tas būs neaizmirstams un siltām bērnības atmiņām bagāts. Bērnu zinātkārie prāti iegūs vērtīgas mācības par to vai viegli būt savas valsts valdniekam, kādēļ trešais tēva dēls vienmēr ir gudrākais, kur paslēpta pūķa dvēsele un kā raganas ieguvušas savu burvestību spējas.

Pasaku māja ir vieta, kur dzīvo mūsu bērnība...

Ziemas periodā līdz 25.martam - ar iepriekšēju pieteikšanoss piedāvā papīra smelšanu - €3/cilv.(Amatniecības centra telpās)

 

 

 

!!! No 2014.gada 1.novembra Pasaku māju iespējams aplūkot tikai pēc iepriekšēja pieteikuma. Lūgums pieteikties vismaz vienu nedēļu iepriekš. Minimālais apmeklētāju skaits: 5 cilvēki. Ierobežojumi neattiecas uz Papīra liešanu.

Cenas:

Individuāliem apmeklētājiem līdz 5 cilv.:

            Ekspozīcijas apskate  ar pasaku mājas saimnieces stāstījumu:

PII vecuma bērniem - €2,00

skolēniem un pensionāriem - €2,50

pieaugušajiem - €3,00

 

            Papīra liešana:

PII vecuma bērniem-€2,00

skolēniem un pensionāriem - €2,50

pieaugušajiem - €3,00.

 

Grupām no 6 cilv.:

Ekspozīcijas apskate ar praktisku darbošanos un pasaku mājas saimnieces stāstījumu: pieaug.-€2,50,  skoln.,pens.-€2,00,   PII vecuma bērniem-€1,50.

Papīra liešana: pieaug.-€2,50,   skoln,pens.-€2,00,   PII vecuma bērniem -€1,50.

 

 Grupas vadītājam ieeja bez maksas

 

Adrese:

Līgatne, Pilsoņu iela 5A, tālr. +371 20588857 (Diāna Gustava)

e-pasts: info@pasakumaja.lv