Līgatnes keramikas māla darbnīca - ekskursijas un meistarklases Līgatnes Amatu mājā

 

Ja vēlaties jēgpilni pavadīt brīvdienu, realizēt kādu savu radošu ideju vai tikt pie paša darināta trauka, tad ieskaties Līgatnes keramiķu māla darbnīcas piedāvājumā! 

Keramikas darbnīca ir iekārtota Līgatnes Amatu mājā, Pilsoņu ielā 4, vienā no Līgatnes papīrfabrikas kultūrvēsturiskā centra strādnieku rindu mājām Skolaskalnā. Šajā ēkā no 1889.gada līdz pat 1990.-tajiem gadiem pastāvēja Līgatnes vecā skola.

Keramikas darbnīcā iespējams apmeklēt virpošanas un veidošanas nodarbības gan individuāli, gan grupā.

Iepriekš piesakot ekskursiju, Jums būs iespēja iepazīties ar podnieka darbnīcas ikdienu un iegādāties traukus bez veikala uzcenojuma. Ekskursijas laikā par papildus samaksu iespējams arī pašam izveidot kādu suvenīru un paskatīties, kā trauki tiek virpoti uz podnieka virpas.

Grupām (5 līdz 15 pers.) Līgatnes keramika piedāvā dažādas meistarklases – sākot no dabiskā māla attīrīšanas, rotu veidošanas, trauku lipināšanas, līdz gatavu krūžu apgleznošanai.

Līgatnes keramiķi traukus izdedzina gan elektriskajā krāsnī, gan malkas ceplī, un pieņem dažādus pasūtījumus. Iespēja par maksu apstrādāt vai izdedzināt arī jūsu darbus dažādos apjomos.

 

Par cenām un pieejamajiem laikiem lūgums sazināties individuāli, rakstot uz ligatneskeramika@gmail.com, vai zvanot 22848109.

Līgatnes keramika

Līgatnes Amatu māja