Amatnieki

KAROŠU DARBNĪCA

Karošu darbnīcā Jūs varēsiet vērot kā no vienkārša, varbūt pat šķietami nevērtīga koka gabala top skaisti un praktiski sadzīves priekšmeti – karotes, pannas lāpstiņas, sviesta nazīši, virtuves dēlīši un citas sadzīvē nepieciešamas lietas. Visi priekšmeti tiek gatavoti roku darbā.

Mājas vīna degustācija
Saimnieka hobijs ir vīna gatavošana pēc senām senču receptēm, no Līgatnē ievāktiem augļiem un ogām. Mājas vīnu degustācijā piedāvājam vairākas šķirnes kā, piemēram, upeņu, jāņogu, dzērveņu, rabarberu, ābolu u.c. (Degustācija pieejama pēc iepriekšēja pieteikuma)

 

SIA „AVEKSS TRADE”
„Vanagi,” Augšlīgatne, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads, LV-4108
Mājas lapa: www.spoonfactory.lv, e-pasts: avekss@apollo.lv
Tālr. +371 26521467 vai +371 28602642


TĀŠU PINĒJI VIZMA UN PĒTERIS ZVIRBUĻI

Vienīgie bērza tāšu pinēji Latvijā – Tautas daiļamata meistari. Var apskatīt darbnīcu, klausīties stāstījumu, iemēģināt roku, nopirkt darbus.

 

"Ikneši", Līgatnes pagasts, Līgatnes novads
Tālr.: +371 26310401

 


Radošā apvienība "ALU AMATNIEKI"

Radošajā apvienībā „Alu amatnieki” apvienojušies Līgatnes apkārtnes amatnieki un mākslinieki, ar vēlmi darboties Līgatnes pilsētas Lustūža ieža pagrabalās. Demonstrēt sava amata prasmes, ļaut iesaistīties radošajā darbā katram interesentam un realizēt uz vietas radītos izstrādājumus.

 
Adrese: Lustūža iezis, Spriņģu iela, Līgatne, Līgatnes novads
E-pasts: adzumii@inbox.lv


Dabas rotu darbnīca Vienkoču parkā

Dabas rotu darbnīcā katrs pats varēs savērt dažādas dabas meteriālu rotas un suvenīrus, kā arī iegādāties gatavos izstrādājumus. To izgatavošanā, galvenokārt tiek izmantoti dabas materiāli: koks, kastaņi, dažādu augļu, ogu sēklas un kauliņi, gliemežvāki u.c.

Dabas rotu e-katalogs apskatāms vietnē http://www.draugiem.lv/dabasrotudarbnica/
Adrese: Vienkoču paks, Augšlīgatne, Līgatnes novads
Tālr.: +371 26457826
E-pasts: cucurbita.pepo@inbox.lv