AKTUALITĀTES
Piesakies pārgājienam "Apslēptais mantojums Līgatnes mežos"

             Nav ko sēdēt mājās, jābrauc uz Līgatni izkustēties! Iepazīsti Līgatni no cita skatu punkta gida pavadībā.

Sākums pulksten 11:00. Izvēlies kādu no 3 pārgājiena maršrutiem gar Līgatnes upi vai Gauju. Saģērbies laikapstākļiem atbilstoši. Ērti pārgājiena apavi ar neslīdošu zoli, mugursoma, lai rokas būtu brīvas, silta tēja – tie būs tavi sabiedrotie.

1.posms “Savvaļas lācis” – no Augšlīgatnes Sporta centra (“Līgatnes sporta centrs”) līdz Ānfabrikas klintij. Maršruta garums aptuveni 7 km un ceļā pavadītais laiks aptuveni 4 stundas. Ekstrēmākā taka. Pēc pārgājiena vari nokļūt atpakaļ līdz Sporta centram ar sabiedrisko transportu, kas no Līgatnes centra pieturas “Fabrika” atiet 17:13, 18:08 un 19:55.

2.posms “Izveicīgā lapsa” – no viesnīcas Zaļais Lācis gar seno kamaniņu trasi līdz Pārceltuvei un gar Līgatnes upi un klintīm atpakaļ līdz Zaļajam Lācim. Maršruta garums aptuveni 5 km un ceļā pavadītais laiks aptuveni 2-3 stundas. Vidējas sarežģītības taka.

3.posms “Relaksējošais miers” – no Līgatnes Pārceltuves gar Gauju līdz rehabilitācijas centram “Līgatne” un cauri mežam atpakaļ līdz Pārceltuvei. Maršruta garums aptuveni 5 km un ceļā pavadītais laiks aptuveni 2-3 stundas. Vidējas sarežģītības taka.

Katrā no posmiem atklāsi dažādus Līgatnes mežos paslēptos mantojumus. Būsi ne tikai lieliski pavadījis laiku svaigā gaisā, bet arī ko jaunu uzzinājis par Līgatni! Uzsmērē līdzi sviestmaizes, sagatavo tēju un dodamies ceļā!

Dalība pasākumā ar iepriekš iegādātām biļetēm “Biļešu serviss” mājaslapā https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/gimenei/apsleptais-mantojums-ligatnes-mezos-348477/?design=&shop_provider=ligatne Cena 7,50 eiro no cilvēka, pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Pārgājiens tiek organizēts zaļajā režīmā. Dalība uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts vai negatīvs testēšanas rezultāts (ne vecāks kā 72h). Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez Covid-19 sertifikāta.

Notikumu organizē pašvaldības aģentūra “Līgatnes kultūras un tūrisma centrs” un Līgatnes tūrisma informācijas centrs.

Jautājumu gadījumā zvaniet Līgatnes tūrisma informācijas centram pa tel. 29189707 vai rakstiet uz e-pastu: info@visitligatne.lv .

2022-01-11